Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha utálom ahogy...

Mit csináljak ha utálom ahogy kinézek?

Figyelt kérdés
Egyre jobban utálom magam napról napra. 162 cm és 53 kg vagyok, ami mindenki szerint jó, de szerintem nem. Próbálok lefogyni de nem megy. Összeérnek a combjaim és a hasam is utálom. Nem vagyok kövér, de mégis annak érzem magam. Hiába aerobikozok, futok vagy úszok, sehogysem tudok fogyni. Volt, hogy 3 napig nem ettem semmit. Ha eszek, utána mindig bűntudatom van. Valaki, aki hasonló cipőben jár vagy járt, tudna nekem segíteni?

2016. júl. 31. 16:40
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell fogynod az adatok alapján. Inkább izmosodj kicsit, az adja a jó formát.
2016. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!


Csak a saját tapasztalataimból tudok kiindulni, azokat tudom megírni. Előre leszögezem, nem vagyok edző. Nagyon sokat informálódtam, életmódot kellett váltanom a betegségem miatt. Ha van itt edző (vagy más szakértő) akkor én csak örülök és megköszönöm, ha kiegészíti/pontosítja az általam leírtakat.


A fogyáshoz 2 dologra kell nagyon odafigyelni:

edzés

evés


Edzés: kardió (bicikli, futás) + súlyzós edzés

Étkezés: zöldségek + fehérje bevitel nagyon fontos


Nekem pre-diabéteszem van, ami miatt ki kellett iktatnom a fehér lisztet és cukrot az étrendemből. Sok zöldséget eszem, és sok sok husit. Olajból kókuszolaj és olívaolaj jön csak szóba nálam.

Mellette boxolok, futok. Ha épp olyan kedvem van, akkor otthon táncolok/ugrókötelezem is. Összességében heti 3-4 alkalommal mozgok 1,5 órát. "Olvad rólam a zsír." Heti 1 - 1,5 kg-ot fogyok (annyi még egészséges).

Ha olyan kedvem van, biciklivel megyek be dolgozni (napi 30 km-t jelent), szóval emiatt a heti óraszám nőhet nálam.

2016. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
Gloriette, nézd már meg hogy milyen magassághoz mennyi kiló a kérdező. Szerinted hova fogyjon még? Ne legyél már te is idióta!
2016. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kedves Cortez70!


Köszönöm a kedvesen megfogalmazott véleményedet.


Ha szerinted rendben van, hogy 3 napig nem eszik semmit (szerintem eléggé rosszat tesz ezzel a szervezetének!), akkor én kérek elnézést a kommentemért.


Leírtam, hogy nem vagyok edző, és hogy ha valami nem teljesen helyes az általam leírtakból, MEGKÖSZÖNÖM, ha kijavítanak.


Valóban, ez az 53 kg nem valami sok, de egyáltalán nem mindegy. Tudod a testzsírszázalék az egyáltalán nem mindegy. Az pedig csak akkor fog csökkenni, ha elkezd szépen edzeni és mellette normálisan eszik, nem pedig éhezik napokig.


Ahhoz, hogy ne érjenek össze a combjai és ne legyen "pocakja" szerinted mit kellene csinálni?


Elfogadom, ha azt mondod nincs igazam, de akkor mondd el mi a te véleményed, hiszen az biztosan használhatóbb, mint az enyém.


További szép napot!


Gloriette Duncan

2016. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Idióta vagy. Nem írtam, hogy koplaljon. De gyors ch nem kell. Nem értesz hozzá. Ennyi.
2016. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
Elnézést másra válaszoltam. Szóval annyi, hogy nem kell fogynia a kérdezőnek az adatok alapján. Enni meg kell, csak oda kell figyelni, hogy mit és mennyit.
2016. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!