Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok, mikor...

Ti mit gondoltok, mikor megláttok egy kövér lányt a kondiban?

Figyelt kérdés
Nemrég elhatároztam, hogy ügyelni fogok az egészségemre. Annyira elhanyagoltam magam, hogy mikor nemrég mérlegre álltam 120 kilót nyomtam. Erőt vettem magamon és megváltoztattam pár dolgot az étkezésemben. Az elmúlt hetekben sikerült leadnom 5 kilót aminek nagyon örültem. De még így is van bőven rajtam túlsúly. Éveken keresztül szemeztem a konditermekkel, még bérletet is vettem. De elszállt a bátorságom és az első alkalom után feladtam. Láttam a lesajnáló tekinteteket és a szégyen miatt többé nem mentem.( Személyi edzőre egyenlőre nem telik a fősuli miatt.)Ti hogyan reagáltok, ha egy kövér lány/ fiú megy le a terembe és szerencsétlenkedik egy sort? Esetleg volt valaki aki hasonló cipőben jár mint én? Érdemes egyáltalán kondiba járni ekkora túlsúllyal?
2016. aug. 1. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony fiú vagyok és sokszor nézték hogy miért csak negyvennel nyomok fekve meg hasonló de már nem foglalkozok vele. Szóval szerintem ne érdekeljen hogy mit gondol rólad az xy személy. Az nagyon jó hogy elhatározod magad hogy szeretnél egészségesen élni,épp ezért ne hagyd hogy mások véleménye befolyásolja a célodat! Sok sikert!
2016. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én azt gondolnám hogy szeretnél fogyni
2016. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, kemény csaj, tesz azért, hogy változzanak a dolgok és le a kalappal előtte. Kifejezetten tisztelem azokat, akik kemény munkával alakítják, karbantartják magukat. Van, aki már régi darab az ilyen termekben, de van, aki még csak az út elején tart: ilyen vagy te is. Igen, néznek, de hidd el nekem, MINDENKIT megnéznek, aki új. Nem azért, mert nagyobb vagy, nem kárörvendésből, hanem mert az újakat felmérik. Neked persze önbizalmad alig, így azonnal a negatívat látod benne, pedig mindenki azért van ott, hogy magával foglalkozzon. Ne érezd magad rosszul és NE ADD FEL, mert emiatt aztán végképp nem szabad.

Kemény vagy, hogy így elhatároztad magad és belekezdtél, maradj is kemény és élvezd a gyümölcsét!


És amúgy vizsgáljuk már meg a legrosszabb forgatókönyvet: bemész egy terembe edzeni és pár vékony, edzett emberke megnéz, mert kövér vagy. ÉS? Akkor mi lesz? De tényleg, válaszolj már erre. Mi történik? Lezárnak az izmaid? Ledob magáról a fitneszgép? Gondolni fognak valamit. Kit érdekel? Hogy érint ez téged? Amúgy meg te is rájuk nézel, látod a testüket. És? Bántod őket? Beszólsz? Nem, ahogy te sem rosszindulatból nézel más embert, úgy ők sem, és nem lesz semmi baj. A "lesajnáló" tekintetek sem lesajnálóak, csak az önbizalomhiány mondatja ezt veled.

Vedd motivációnak: oda járnak és olyan edzettek. Én is olyan leszek!

2016. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Kb ez futna át a fejemen:

Hmmmm bárhol lehet belőle puncit hajtogatni!


Aztán rád is moccannék.

2016. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Semmit. Tesz magáèrt. Ennyi.
2016. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én konkrétan segítenék, megmutatnám hogyan végezd el helyesen a gyakorlatokat. Én is óriási túlsúllyal kezdtem el edzeni és az elején kb, 100m-t nem tudtam lefutni megálklás nélkül, most ott tartok , hogy az egyik nap lefutottam 28km-t. Biztasson ez a mondat: "NO PAIN, NO GAIN ; LET'S TRAIN HARD!! = FÁJDALOM NÉLKÜL, NINCS GYŐZELEM; EDZZ KEMÉNYEN!!" Sok sikert!
2016. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ne foglalkozz velük. Csak annyi a lényeg, hogy akaraterőd legyen. Ha mindent szabályosan csinálsz, kis súllyal akár, akkor nagyon hamar nagyon sokat fogsz változni. Én tavaly 175 cm voltam és 82 kg, most 188 cm és 86 kg...


Egy év múlva magadra sem ismersz, ha KEMÉNYEN edzel.


Ja, és ne szedj semmit. Eddz rendesen és kajáln rendesen, ennyi a titka.

2016. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!