Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítség otthoni edzés?

Segítség otthoni edzés?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy nem vagyok valami vastag ember. Kifejezetten vékony. Elszeretnék itthon edzeni kezdeni és segítséget szeretnék kérni. Liszterzekeny vagyok. Ez nagyban befolyásolja a taplalkozasom. Tudnátok adni tippeket vagy valami "edzésterv" félét mondani mert ehez semmit nem konyitok. 168 cm magas vagyok és 46 kg. Tudom nagyon vékony de ilyen a generaciom vagy mi. Tippeket tudnátok adni mivel edzek mennyit stb..... valaszotokat előre ks köszönöm. CSAK ERTELMESEK ÍRJANAK

2016. aug. 6. 01:24
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
100%

Ha nincsenek súlyzóid, akkor végezd a fegyencedzést. Keress rá. Ezek vannak benne: fekvőtámasz, guggolás, tolódzkodás, húzódzkodás, lábemelés függeszkedve (mehet hasprés is).

Kajában meg legyen meg nálad a kb 90-100g fehérje naponta, zsírból 50g és annyi szénhidrát, hogy tudj izmosodni. Ez van akinél 3-4g x ttkg, másoknál meg 5-6g x ttkg.

2016. aug. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké. Sokat segitettél köszi. Ment a zöld pacsi😉
2016. aug. 6. 09:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kerdesem. Sima lapos hasam van es szeretnem ha egy kicsit izmosabb lenne. Mennyi felulest vagy hasprest kellene csinalnom?
2016. aug. 8. 18:30
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Heti 3 hasedzés elég: hasprés és lábemelés függeszkedve. Mindegyikből 4 sorozat.
2016. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi
2016. aug. 8. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!