Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot kezdjek el 14...

Milyen sportot kezdjek el 14 évesen? Lent

Figyelt kérdés
Valamit el szeretnék kezdeni sportolni, amit még nem késő. A versenyzés eddig nekem kimaradt, ezért azokon is szívesen vennék részt, elég lelkes vagyok. Magas vagyok átlagnál véknyabb testalkat, nincs rajtam plussz. Küzdősportot nem szeretnék.

2016. aug. 16. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyorsan jelentkezz vmilyen focicsapathoz és kapus
2016. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Street Workout, vagy úszás..

A te korodban, mindkettő sokszorosan hasznos!

2016. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Es mit szeretsz? A magas alkat max a tornanal hatrany, a labdajatekoknal nagy elony lehet, foleg a kosarnal, ropinel, vizilabdanal. Utobbit egyebkent nagyon ajanlom, szamomra kifejezetten szexi sport, nagyon jol atmozgat es bomba tested lesz tole :)
2016. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!:)

Nem szeretnék, értetlennek tűnni, mert leírtad, hogy küzdősport nem érdekel....de én azt mondom, hogy az ökölvívásnak érdemes adni egy esély. 13 éves lány vagyok. Soha nem sportoltam, mindig gyenge voltam tesiből és rájöttem, hogy kezdenem kell valamit. Majd jött a boksz, fél éve. Tudom, hogy kívülről olyan kicsit durva sport, de ha valaki megismeri más szemszögből kellemesen csalódik. Természetesen nincs olyan sport ami mindenkinek tetszik. Nem vagyunk egyformák. :) Magadtól kell rájönnöd, mi a Te sportod. Én csak azt mondom, hogy nézz szét a közeledben milyen lehetőségek vannak, azzal, hogy megnézed az edzéseket semmit sem veszítesz, és ne zárj ki semmit! Ha Nekem valaki egy éve azt mondja, hogy egyszer a boksz az életem része lesz csak néztem volna.

Én már megtaláltam az Én sportom. Kívánom, hogy találd meg Te is! Ha kérdésed van az ökölvívással kapcsolatban írj privit bizalommal!:)

2016. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!