Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 évesen milyen sportot...

17 évesen milyen sportot kezdjek el lányként?

Figyelt kérdés
Eddig távfutó edzésekre jartam de nem igazan volt fejlődés se az edzőt bem szerettem. Mindenképp szeretnék valamit sportolni csak 17 évesen elég nehéz elkezdeni bármit is.(összeszokott csapatok illetve 6 évesek közé se akarok kerülni kezdőként) :(
2016. ápr. 18. 17:16
 1/5 anonim válasza:
Call of Duty.
2016. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

street workout, edzőkötél, edzőterem.

Ezekkel a futásban is fejlődsz.

nem futással kell edzeni a futáshoz

2016. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De igen futásra, futással vagy úszásdal tudsz a leghatékonyabban edzeni. Nekem van workoutos ismerősöm, 12 percet TALÁN végig tud futni, de nem biztos.

Kérdező! Szerintem kezdj el valamilyen küzdősportot. Jól nyomonkövethető benne a fejlődésed, a legtöbbjük remek alakot ad, és jó állóképességed lesz.

2016. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami érdekel. Ennyi idősen (ha csak nem vagy valami őrületes tehetség), már nem nagyon kacérkodhatsz a versenysporttal, szóval marad szinte bármilyen amatőr sport, ami elérhető a környékeden, és amit szívesen csinálnál.


Ami fontos, hogy magadért csinál, de azokhoz méregesd magad, akik ugyanazt sportolják 10 éve, mert természetesen őket már elég nehéz lesz befogni.

2016. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"nem futással kell edzeni a futáshoz"


Futáshoz futás.

2016. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!