Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy növeljem az...

Mit tegyek hogy növeljem az izomzatom nagyságát?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már lassan egy éve gyúrok. Rendszeressen iszom proteint az edzések után. Egy idöben szedtem kreatint, amino savat és amit csak tanácsoltak. A szériákat rendszeressen növelem, a teljesitményem egyre nöl. A problémám az hogy mindössze 2kg ot gyarapodott a súlyom, és szinte alig láthato hogy valamit is soprtolok.
2010. ápr. 20. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem keresel fel egy személyi edzőt?5 ezer huf ír edzéstervet és segit!
2010. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jobb helyeken ingyen ír tervet és segít... de amúgy ha csak kicsit is utánna olvasnál lehet arra se lenne szükséged
2010. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A gáz az hogy 50 km re találtam csak legközelebb személyi edzöt, persze biztos van közelebb is csak én nem találk:(
2010. ápr. 20. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Hmm.. igen a személyi edző és/vagy az utánaolvasás is hasznos lehet.. de lehet ám, hogy volt rajtad zsír és először az lement, a helyébe meg izom ment, és ezért nem akkora a súlygyarapodás.
2010. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

egyél zsírt és csinálj mellé fekvőtámaszokat

úgy csináld h 20 fekvő, utána 1 kanál sertészsír

30 fekvő, majd még 1 kanál zsír

utána 20, 2 kanál zsír

30, 2 kanál zsír

ezt ismételd, a zsír átalakul izommá!nem vész el csak átalakul

2010. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem értem ezt a "A szériákat rendszeresen növelem" dolgot

mármint a súlyok tömegére gondolsz vagy a szériaszámokra?

nem kötekedni akarok csak kérdem.

am. nekem a weider féle erő és tömegnövelő edzéstervek váltak be.és soha nem szedtem ilyen csodapittyputtyokat

inkább azt néztem meg mi van bennük és ezt kerestem a "hétköznapi" ételekben is.edzéstervemben 4 sorozat 5 ismétlés ,de a gatya legyen csíkos a súly nagyságától.

ha gyengét edzek is 70-80% az intenzitás.


[link]

2010. ápr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


egyél,olvass utána, biztos h hibás az étrended

2010. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy kapkodsz nagyon? Ha ennyi mindent szedtél egy év alatt, akkor nem lehetsz valami türelmes, és gondolom edzésen sem vagy az. Stabil, kontrollált mozgás, lassan engedd vissza a súlyt és egy sorozatban 4-8 ismétlés, bemelegítésnél max 12. Ha jó izomzatot akarsz és nem hencegni a kinyomott súllyal, akkor fontos, hogy ezeket betartsd. A csalás hozzáadhat 10-20 kg-t is egy alapgyakorlatnál, de el is vesz 10-20-t azokból az évekből, amikor még a saját lábadon állsz.


bodybuilder.hu -t javaslom elsősorban én is.


Egyébként előbb leszel beteges a rossz táplálkozás miatt, minthogy az izomnövekedés leálljon edzés mellett. A szervezeted tudja, hogy mire van szüksége és azt fogod kívánni.

2010. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!