Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért szédülök súlyzós edzés...

Miért szédülök súlyzós edzés közben?

Figyelt kérdés
Szóval ha elmegyek futni nincs semmi gond (általában 25-30 percet szoktam, kb 5 km-t), de utána mikor elkezdem itthon a súlyzózást, kb 20 perc után elkezdek szédülni meg homályosan látni, pedig nem erőltetem meg magam, tartok pihenőket is a gyakorlatok között. Odafigyelek arra is , hogy edzés előtt másfél - 2 órával egyek.
2016. aug. 29. 13:01
 1/3 anonim válasza:
Lehet attól van hogy nem figyelsz a levegő vételre , minden ismétlésnél negatív szakaszban beszív pozitív szakaszban kifúj kivéve oldalemelésnél ott fordítva kell! akkor függhet még attól hogyha nagyon meleg van attól is szédülhetsz vagy ha nem eszel eleget!
2016. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vagyok nekem például nem vált be az hogy ha edzés előtt másfél 2.00-val eszek én nekem az a bevált ha edzés előtt kb. 1.00-val eszek mert akkor még marad energiám is , sőt sokszor valamikor fél órával az edzés előtt eszek és úgy megyek edzeni és olyankor sokkal jobban megy az edzés!
2016. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet helytelenül végzed a gyakorlatokat, vagy ingadozik a vérnyomásod.
2016. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!