Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan találjak motivációt?...

Hogyan találjak motivációt? Titeket mi motivál?

Figyelt kérdés

Már annyiszor elkezdtem, de mindig addig jutottam hogy párszor elmentem és abbahagytam az edzést. Nem volt motivációm. Márpedig motiváció hiányában nem lehet semmit sem csinálni.

Hogyan találjak motivációt? Titeket mi motivál?


2016. aug. 29. 21:55
 1/4 anonim válasza:
52%
Engem főképp a zene, nem tudom milyen ízlésed van. Viszont ha szereted a rap-et ajánlom Tkyd-et!
2016. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegyélfélre egy kis pénzt ha sportoltál. Pl 100ft-ot a mozogtál. Én most ezt is csinálom de a fő motivációm az az, hogy csinos legyek és motivál, hogy minnél jobban tudok teljesíteni jól érzem magam a bőrőmbe utána.
2016. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
90%
A tükör ami motivál. Jó formában kell lenni, ezért edzek már 31 éve, kihagyás nélkül. Sosem kellett nekem semmi zene, meg szar YT video ahhoz hogy keményen tudjak edzeni. Én motiválok másokat.
2016. aug. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lemész mondjuk bokszolni,ott jól levernek,ez rádöbbent arra hogy milyen szinten tehetetlen semmi vagy egy ilyen helyzetben,és ez motiválhat arra,hogy ne maradj tehetetlen és idővel te csinálj tehetetlen másokból.


vagy ha láttad az idétlen időkig című filmet abban is bemutatják a tökéletes motivációt,ami az unalom.

a pali minden nap ugyanazt éli át,aztán úgy dönt ha már minden nap ugyanaz,akkor miért ne tanuljon meg zongorázni meg jég szobrászkodni.

ezt adaptálhatod te is a tested formálására,vagy más hasznos képesség elsajátítására mint a bunyó.

2016. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!