Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggel iskola elott érdemes...

Reggel iskola elott érdemes edzeni? (12. es fiú)

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ki kene próbálni suli elott edzeni egy fel háromnegyedorat majdnem minden reggel hétköznap. Korán kellős típus vagyok, eddig délután es este jártam elég ritkán. Azt akarnám megtudni h aki tapasztalt ebbe , nem veszi el e a koncentrációs keszseget sulirol tanulasrol, mert érettségi éve jön, es így jo ötletnek tartom a reggeli edzést (itthon sulyzokkal pl.) kérem azok válaszoljanak akik tudjak vagy tapasztaltak ebben. + mit érdemes reggelire enni ez után.

Köszönöm



2016. aug. 30. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már reggel edzeni, de egyszerűen nem volt se erőm se energiám végigcsinálni, a súlyokból is vissza kellett vennem, pedig 1 órával előtte kajáltam, ahogy szoktam,7-kor mentem le de így is pocsék volt, én nem ajánlom, de lehet hogy neked jobban fog menni.
2016. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!