Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » IFBB képzés-el kapcsolatban...

Bazseee93 kérdése:

IFBB képzés-el kapcsolatban lenne néhány kérdésem! Érdemes e elvégezni, mennyire lehet vele elhelyezkedni, stb?! Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval érdekes az én kis történetem. Kicsit pályát tévesztettem, autószerelő végzettségem van, de nem szeretnék ebben elhelyezkedni, a fitness-testépítés világában viszont már 4 éve benne vagyok, és ehhez érzem hogy van tehetségem, és szívesen csinálnám, jól szótértek az emberekkel. A gond viszont csak annyi, hogy "már" 21 éves vagyok, és semmilyen versenymúlt nincs a hátam mögött, és igazság szerint nem járok "nívós" edzőterembe, hanem úgymond egy kisebb lepusztultabb, családiasabb hangulatú terembe járok, alap felszereltséggel(ide nyilván nem járnak komolyabb versenyzők, edzők, hogy legyen bármiféle kapcsolatom is) Szóval a kérdésem arra irányulna, hogy lehetne e jövőm ebben a szakmában ilyen feltételekkel? Érdemes e elvégezném az IFBB sulit, vagy oda már olyanok jelentkeznek, akiknek meg van alapozva a jövőjük(gondolok itt arra, hogy már csak ez a suli kell ahhoz, hogy elkezdhessenek ebben dolgozni, mert már elértek eredményeket versenyeken, felfigyeltek rájuk a szponzorok, vagy ismerettségi alapon el tudnak helyezkedni egy teremben)

2014. dec. 18. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

képzéssel

érdemes-e


Általános iskola, nem nehéz.

2014. dec. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy kijavítottál, és nem a kérdésre válaszoltál..:))
2014. dec. 19. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!