Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Növekvő sörhas eltüntetésére...

Növekvő sörhas eltüntetésére milyen edzés ajánlott (alapvetően vékony testalkattal)?

Figyelt kérdés

Vékony testalkatú vagyok, tehát nem fogynom, hanem éppenséggel még kicsit híznom is kéne/lehetne, ugyanakkor kezd már kissé terebélyesedni a hasam, ami kicsit aggasztó, már csak a testalkatom miatt is (30 év fölött járok egyébként, és állítólag ilyenkor szokott elkezdeni kialakulni az ún. sörhas).


Keresgéltem a neten, de amiket edzéseket ajánlanak (pl. aerob edzés), az mind túlsúlyos emberekre vonatkozik, és mindenhol kiemelik a megfelelő táplálkozást, diétát a mozgás mellett. Emiatt nem igazán tudom magam hová kategorizálni, fogynom nyilván nem kéne (sőt!), de azt sem szeretném, ha még tovább növekednék hastájékon (sőt, szeretném, ha ennél is kisebb lenne).


Mi a javaslat? Napi 10 km-es erőltetett séta pl. segítene a dolgon?



2016. szept. 2. 17:45
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Súlyzós edzés + tiszta étrend.
2016. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem jo hir de rendes kajalas nelkul nem fog eltunni..az un. sorhas tulajdonkeppen zsirosodas csak nem livul hanem belul a testedben..mozgas es rendes minosegu kajalas..foleg 30 felett az embernek mrgjobban kell figyelni ezekre mert ilyenkor mar konnyebben gyorsabban meglatszik a szemet kaja fogyasztasanak a hatasa..hajra..mozogj , taplalkozz egeszsegesen, hidd el megeri.
2016. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!