Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tároljam futás közben a...

Hol tároljam futás közben a vizes palackot? Vigyem a kezemben? Vagy pedig futás előtt igyak sokat és ne vigyek magammal vizet?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 11:21
 1/8 anonim válasza:
szerintem igyál futás elött és kibírod a végéig
2016. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nekem van egy kis válltáskám amire szerkesztettem egy derékövet hogy ott is megtudjam kötni így szinte nem csúszkál meg verődik a hátamnak összevissza. Abba szoktam tárolni a vizes palackot, a telefonomat amiről a zene megy futás közben és a kulcsokat ha úgy megyek el otthonról hogy nincs otthon senki, vagy nem lesz már otthon amikor visszaérek.

Én futásra alapból testhezálló ruhát veszek fel amin semmi zseb nincs, főleg így hogy jó idő van akkor egybe részes dresszt veszek fel mert nekem az a legkényelmesebb erre és jól szellőzik, dresszen meg alapból nincs zseb mert a hagyományos bugyis fazonút hordom ha hűvösebb van akkor leggings vagy térnadrágot húzok pluszba. Melegítő együttest már hűvösebb időkben veszem fel azon van zseb de nem megbízható. A táska meg jó mert simán a vállpántját keresztbe rakom, az övvel meg oldalamra erősítem hogy ne zavarjon futás közben és úgy megyek futni. Amikor megállok valahol nyújtani meg saját testsúlyos edzést csinálni a játszótéren akkor a táskát lerakom a közelembe és ennyi. Én mindig így oldom meg, ezt 3 éve találtam ki magamnak úgy hogy akkor egy másik futótársam is hasonló megoldást csinált.

2016. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet kapni ilyen apró táskákat, akár övtáskát is kicsi kulacsokkal... Lassan nekem is időszerű lesz a dolog, mert a kis hátitáskám is zavar a futásban, viszont én folyton iszom :D. Jó, a múltkor kibírtam 2 órát ivás nélkül (otthon hagytam a palackomat), de hűvös erdőben gyalogolva, ami mégsem futás a napon. Pici kör futásnál még kihagyhatom a vizet, de van, aki 50 km-t fut napi edzésként (bár annak valószínűleg már rég van megoldása erre)... Nem mindegy a táv, ahogy a hőmérséklet és az egyéni jellemzők sem.

Kézben utálok vinni bármit is, de ez is egyéni. A szomjazásnál azért jobb.

2016. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tóttomi válasza:
Camelbak
2016. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nereida3 válasza:
Előtte semmiképpen ne igyál sokat! Én mondjuk nem szoktam útra vinni, de 12 km-nél nem is futok többet. Vannak pici hátizsákok, ahova be lehet tenni egy kis vizes zsákot, és kilóg a csöve, túrázáshoz is használják.
2016. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Little Ink válasza:

Vannak derékra felfüggeszthető táskák,,,,lehet venni,kapni !

Olyat vegyél !!!

2016. szept. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez természetesen távtól függ, de szerintem a Camelbak a legjobb, bringához is azt viszem, megállni se kell a tankoláshoz.
2016. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kataa14 válasza:
Én leviszem a futópályára aztán felrakom egy magasabb fának az ágára és ha futás közbe inni akarok megállok és leveszem. Lehet hogy fura de így nem zavar és nem is kell félnem hogy valaki beleiszik.
2016. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!