Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás utáni hasmenéssel...

Futás utáni hasmenéssel kapcsolatban van tanácsotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy héten 5* edzek, ebből 3 futás, a másik kettő erősítés. Már megfigyeltem, hogy futás után, különösen, ha egymás utáni napokon történik, akkor hasmenésem lesz. Azt szeretném megtudni, hogy ez "természetes"?

Az alábbi adataim vannak: 22 éves nő vagyok, 165 cm, 52 kg-mal (a súlyom viszonylag állandó), hobbi futó vagyok, általában 4 km-eket (ill afelett) futok különböző sebességekben, ahogy jól esik. Hobbiból csinálom, mert jól esik, viszont élvezeti értékéből ez nagyon visszavesz..

Tudom, hogy kell az izmoknak regenerálódási idő stb, de ha nem megyek futni vagy valamit csinálni megőrülök...

Mit tudtok ajánlani? Tapasztalatok? Úgy gondoltam, hogy még a hónapban elmegyek orvoshoz, csak előtte szeretném kikérni a véleményeteket!

(ha kell étrend, az épp aktuális futós napomhoz, akkor leírom azt is!)

Köszönöm a segítségeteket!



2016. szept. 5. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Kalciumot szedsz? Annak a túladagolása lehet egy ok.


Nekem pl. már egy 1000mg-os tablettától simán megy a hasam.

2016. szept. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem szedek semmi ilyet
2016. szept. 6. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!