Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért hallhatunk minden este...

Miért hallhatunk minden este a sportversenyek eredményeiről, viszont évente ha egyszer a tanulmányi versenyek eredményéről?

Figyelt kérdés
Minden TV csatornán a Híradó után jön a sporthírek. Engem ez abszolúte nem érdekel, gondolom sokan vannak így vele. Ugyanakkor más versenyek eredményeiről alig hallani, pl tanulmányi versenyek. Mi lehet ennek az oka?

2016. szept. 7. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem több embert érdekel a sport, mint a tanulmányi versenyek... Sportújság is van sok, tanulmányi versenyekről szólóval még nem találkoztam... Miért is érdekelne az bárkit, aki nem érintett? Engem még a saját versenyeim cikkjei sem érdekeltek, csak a részvétel és annyi. Persze sokféle ember van, de a többség érdeklődése jobban megjelenik, ha hírekről van szó.
2016. szept. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már egy ideje nem nézek tévét, de szerintem igazad van, tök érdektelen ez a futkosnak-úszkálnak hülyeség.
2016. szept. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
más országokban is vannak ilyen sporthírek, vagy ez is egy hungarikum, mint a szaloncukor?
2016. szept. 7. 02:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb ember este a tv előtt sörrel a kezében ül. Az értelmiség meg dolgozik, sportol, könyvet olvas...
2016. szept. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!