Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha naponta 3x100 felülést...

Ha naponta 3x100 felülést csinálok reggel, délután és este, mikor lesz látható eredménye? Egyáltalán elég ennyi?

Figyelt kérdés

Kb 2-3kg felesleg van rajtam(fél éve szültem és leginkább a hasammal nem vagyok kibékülve), normálisan étkezem, ritkán nassolok, akkor is mértékkel. Tehát mondhatni normál testalkat, normál étkezésnél várható ennyitől eredmény? Ha igen, mikor? Esetleg bármilyen tipp, hogy hatásosabb legyen?

29/N


2016. ápr. 14. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 100 felülést meg tudsz csinálni, az az egyértelmű jele annak, hogy rosszul csinálod... Ha jól csinálnád 20-30 nál már úgy szúrna a hasizmod, hogy baxarnál..
2016. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
Erősebb lesz, de zsír nem megy le róla. Nincs helyi zsírégetés, nincs irányított zsírleadás és eleve kalória mínusz kell zsírleadáshoz. + a felülés szar. Szétcseszi a derekadat idővel és a csípőhajlító izmokat is dolgoztatja, nem a hasizomra megy a befektetett energia. Hasprés kell.
2016. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valóban, 20-al kezdtem 2 hete. Minden nap egy kicsivel többet csináltam. Most ott tartok, hogy napi 2x50, a fenti lenne majd a cél, bár még messze vagyok attól is, hogy 100-at csináljak egyszerre, de nagyon eltökélt vagyok :) Csak nem tudom, van e értelme és hogy mikor lesz ebből valami. Fordítva is csinálom, az-az hasizomból emelem a lábam, de abból nem tudok még mindig 25-30 nál többet egyszerre, mert végem van tőle
2016. ápr. 14. 09:37
 4/9 anonim ***** válasza:
nap 300 felülés eredménye az lesz, hogy ha van felesleges háj a hasadon akkor nagyobbnak fog tűnni a hasizom miatt.. Nem felüléseket kéne csinálnod, mert ezzel nem sok kalóriát égetsz el.
2016. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elsőnek: azért ez így nem igaz. 100 felülés annak a jele, hogy sok felülést csinálsz, erősek a csípőhajlítóid meg a hasad is. Nem mindenki esik szét 20 felüléstől, sőt...


Viszont tényleg felesleges ennyit csinálni, inkább a lábemelésre állj rá!

2016. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bár eléggé összezavarodtam. Akkor több kárt csinálok, mint hasznot? Van valami itthoni módszer, ami hatásos lehet?

Egyelőre nagyon diétázni nem tudok a szoptatás miatt.

Annyi, hogy délután már figyelek, hogy ne vigyek be tömény szénhidrátot. Csoki, nasi, fehér cukros étel nincs. Ha mégis, az ritka és mértékletes.

Most totál megijedtem...tényleg hasasabbnak fogok tűnni, ha tornázok? Létezik ez? Akkor miért nyomják az alakformálós tornát mindenhol?

2016. ápr. 14. 09:56
 7/9 Cortez70 ***** válasza:
Hasprés, aerob edzések (kocogás, bicaj, stb), kevesebb ch. Ennyi az okosság. De eddz mindenre ne csak hasra.
2016. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Cortez már leírt mindent.

Azon ne aggódj, hogy hirtelen megnő a hasad a sok izomtól, az tuti nem fog bekövetkezni :D Ha nagyon jól megerősítenéd a hasad, akkor sem vastagodna meg nagyon. Fogyni már lehet sokkal gyorsabban s látványosabban, arra menj rá, megfelelő táplálkozással, amellett, hogy mozogsz, mert azt kell.

Hiába jó az étrended, kalóriadeficit kell, máshogy nem fog menni.

2016. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor jobban figyelek és csinálok valami cardiot is mellé. Köszi mindenkinek!
2016. ápr. 14. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!