Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszeretni futni?

Hogy lehet megszeretni futni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy szerettem meg, hogy saját magamhoz mérem a fejlődést nem másokhoz. Pici célokat tűzök ki magam elé ami teljesíthetőek is. Pl amikor az első 1 km futottam akkor a következő fáig futok utána séta pl. Mndig csak egy picit növelem a távolságot úgy, hogy a konfort zónámból kilépjek de ne eröltessem túl magam. Én egyedül zene nélkül futok csak a légzésre és most már a tempóra figyelek. Minden második nap futok 62 nap alatt elértem, hogy 10 km futok kb 1 óra alatt. Tudom van hova fejlődnöm nem világ csúcs az időm. De 62 napja még 1km sem ment egybe így én ezt sikernek élem meg és tudom lesz ez majd jobb is. Ja és próbáld az "utazósebességdet" megtalálni ahol azt érzd bármeddig el tudsz futni. Ez főleg az elején egy lassabb tempó. Fontos a jó futó technika is hogyan érkezel a talajra és a jó cipő. Szerintem ez az alapja. Elötte jól melígíts be és futás után nyújcsál le. Másik, hogy mi a célod vele. Én fogyni szerettem olna és most 10kg minuszban vagyok jó étrend mellett. Élvezem, hogy nem fulladok ki olyan könnyen van energiám és csinosodok. Ha gondolod írj nyugottan privátot. Az első 2 hét szerintem a legnehezebb rávenni magát az embernek, hogy menjen futni. Utána már van igénye és én már árom is, hogy mehessek.
2016. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el az "első 5 km-em".Én 26 éve nem futottam és dohányzom,de ezt még én is birom.
2016. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!