Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportműsorok alatt tényleg...

Sportműsorok alatt tényleg ilyen jó aludni?

Figyelt kérdés
Azt hittem korábban, hogy ezzel csak én vagyok így, mármint, amikor régebben néztem Forma 1-et, tökéletes háttérzajnak bizonyult számomra, hogy egy délutáni alvást beiktassak közben. De aztán később több embertől is hallottam, amikor a forma 1-ről beszélgettünk, hogy nem szeretik a forma 1-et, viszont nagyon jó aludni közben. Apám például rendszeresen bekapcsolja a tv-t, és focira kapcsol, ha aludni akar egy másfél órát. De az abszolút bizonyítékot múlt héten kaptam meg, amikor egyik barátnőmnél néztem a focit, ő pedig már aludni akart, úgyhogy gondoltam, kikapcsolom a tv-t. Erre megszólal félálomban, hogy ne kapcsoljam ki, tök jó elaludni erre az atmoszférára. Amúgy utálja a focit. Mi lehet ennek az oka? A kommentátorok monológjai nyugalmat sugároznak talán? :)

2016. szept. 28. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyenletes a zaj, mint a strandon. Ott is mindig sikít, meg nevetgél valaki, de ez kiszámítható, nincs semmi olyan, ami miatt fel kellene nézni, hogy "úristen, mi volt ez"
2016. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En szeretem a F1-et,megis állati jókat alszom ra (mint a focira is). :)
2016. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

én szersén gyula hangjával vagyok így.

megy mondjuk a natgeo-n valami érdekes dokfilm,pl hogy az hím oroszlán dugás közben harapással rögzíti a nőstény nyakát,hogy ne ficánkoljon ne dacoljon és ha ő narrátor,akkor 15 perc alatt az álomba dumál.

2016. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!