Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » S. O. S! Félek! Pénteken...

S. O. S! Félek! Pénteken úszás (gyógytorna)?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most péntektől kezdve úszásra fogok járni a gerincem miatt, és félek, mert fürdőruhában kell lennem. Nem vagyok 100 kilós disznó, 63 kg vagyok, de akkor is van rajtam bőven felesleg és mindig félek, hogy mit gondolhatnak az emberek! Senki ne írja, hogy sz rjam le mert nem megy. Félek, hogy leégek. Úszással nem lesz gond mert egész jól tudok, de félek félek és félek, hogy én leszek az egyetlen dagi (lány), az meg bónusz, hogy attól is félek, hogy sok fiú lesz, drága osztálytársaim és osztályok miatt az idegen kortárs fiúktól is parázok. ><

2016. okt. 17. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

felejtsd el az úszást, főleg így

vegyél súlyzót, kezd 2kg mal, már az többet ér az úszásnál, de mire eléred az 5kg ot jól is fogsz kinézni

csináld ezeket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..

2016. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem lehet. kötelező járnom, gyógytorna... :/

ha "csak" az lenne a gondom, hogy fogyjak, de a gerincemről van szó, nem akarom, hogy x év múlva, ami valószínűleg kb 1 év múlva kezdődne, fájjon.

2016. okt. 17. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem írod, hogy milyen magas vagy és hány éves, de a 63 kilóddal aligha leszel a legdagibb. Sőt inkább átlagos, vagy kissé telt. EÚszni meg nagyon jó és a geribcednek is jót tesz. Úszáshoz amúgy is proaktkusabb egy sportos egyrészes, ami a hasadat eltakarja. Ha csinálod rendszeresen, a kilóid is csökkeni fognak, ha szükséged van egyáltalán fogyásra.

Ha meg valaki rosszalló megjegyzést tesz, ne vedd fel. Ússzál ésmutasd meg milyen jól úszol. Nem kell msáokat bántani, de ha cikiznek a fiúk: nekik tökéletes a testük?

Jó úszást!

2016. okt. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

úszás nem csodaszer, igazából semmi értelme főleg ha tele az uszoda

súlyzóval hamarabb meggyógyulsz

2016. okt. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem azért, de én rendszeresen járok úszni és nem egy, kettő 63kg-os lányt látok, hanem kb. 80kg os 140 cm-est, amúgy is ki fog nézni, a víz alatt főleg , hogy az emberek általában saját magukkal vannak elfoglalva.
2017. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!