Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mibe futtok ősszel/télen?

Ti mibe futtok ősszel/télen?

Figyelt kérdés

Sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy konditeremben futópadon fussak, drága a bérlet.

Nyáron sokszor voltam futni, de most hogy hidegebb lett, nem merek elmenni. Miben szoktatok futni az utcán ilyenkor? Hogy öltözzek, hogy ne fázzak meg?


Ha jól felöltözök, akkor a hideg levegő belélegzése nem lehet gond?


2016. okt. 22. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

1 átlagos kondibérlet 10.000/hó

1 szett valamire való téli futóruha meg 60-100ezer...

komolyan drága az a bérlet? :D

2016. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell agyonöltözni, ha mozogsz nem lesz bajod, de ha megállsz, akkor kihűlsz. Esetleg bent ugrókötél és kettlebell köredzés, bár az nem olyan, mintha futnál, de az is nagyon kimerítő tud lenni.
2016. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja nem kell agyonöltözni, az nem futott még 10 percnél tovább 0 fok alatt...

Izzadni fogsz, az izzadtságodat pedig magába szívja a ruhád ami miatt rettenetesen lehül a tested, rosszul leszel örülsz ha valahogy hazaérsz... ízületeket os tönkretehetsz így egy életre...

Megfelelő téli futóruházat kell éa pont.

2016. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak arra értettem, hogy sokan felvesznek ennyi ruhát:

-atléta

-rövid ujjú

-hosszú ujjú

-pulcsi

-kapucnis pulcsi

-kabát


Szerintem ennek nincs értelme. Nem szabad túlöltözni.

2016. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy itt ritkán van grandiózus hideg, tehát nem kell félni. Ősszel elkezded magad szoktatni és kész. Értelemszerűen hidegebben jobban be kell öltözni. Ízületeket óvni kell, sapka, kesztyű sem árt.
2016. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Technikai aláöltözetnél kezdődik.
2016. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!