Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hidegben milyen nadrágban...

Hidegben milyen nadrágban fussak szabadban? Ti miben futtok? 24/F

Figyelt kérdés
Sima tréning, vagy feszülős futónadrág, és azokból is van ezerféle, szóval, melyiket ajánljátok?
2015. nov. 8. 14:32
 1/6 anonim válasza:
Sima feszülős futónadrág. Én futóedzésre járok és ott is abban vannak a fiúk‚ ha cikinek érzed. 14/l
2015. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
feszülősben szoktak
2015. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha feszülőset húzol, akkor könyörgöm, húzz fölé egy rövidnadrágot, hogy takarja a sejhajod. Köszönettel: a férfi társadalom. (Lányokra ez nem vonatkozik, muhaha :D )


Amúgy nincs valami nagyon olcsó kondi a környékeden, ahol van futógép? Ott futhatsz amiben akarsz. Én ilyen időben nem futok szabadban.

2015. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok: ha mégis, akkor sima melegítőben.)
2015. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van olyan futónadrág, ami térdig dupla vastag, az pont jó lesz. Amúgy inkább szabadban, mint egy teleizzadt teremben bohóckodni a futópadon :-)
2015. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont ma futottam fèlmaratont, és ilyen feszülős cicagatyàban. Lány vagyok, de kb mindenki ilyenben volt. Szerintem fèrfiakon is simàn elmegy, mivel ez sportruha, nyilvàn nem ìgy jàrsz az utcàn, az tök más. Ez az én vèlemènyem, de persze te döntöd el
2015. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!