Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás fenékről? Hogyan?

Fogyás fenékről? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

20/f

Nemrég kezdtem el fogyókúrázni mivel elég nagy darab vagyok.Működik már több kilót leadtam viszont a fenekemről nem fogyok.(mivel egyre soványabb leszek egyre hülyébben fogok kinézni nagy fenékkel)

Tudnátok olyan gyakorlatot mondani amitől fenékről is fogyok?Otthon edzem tehát valami olyan gyakorlatot amit otthon is el tudok végezni.



2016. okt. 28. 14:31
 1/5 Osynho ***** válasza:
100%
Semmi köze az adott területen megmozgatott izmoknak a felettük elhelyezkedő zsírréteghez. Nincs helyi fogyás.
2016. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem.De akkor mit tudok tenni?Fenékről semmit nem fogyok de hasról például már sokat fogytam
2016. okt. 28. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tovább fogysz, mást nem tudsz tenni.

Nekem mindig is a hasam volt messze a leghájasabb. Fogytam 21 kilót, elsősorban nem hasról. A combomat kivéve szinte sehol nincs valamirevaló feleslegem, ott se sok, de a hasamon ott a több kiló háj. Ez ilyen, nem mindenki hízik és fogy egyenletesen, rendesen le kell szálkásítani és akkor lemegy a problémás helyről is (az lehet, hogy marad egy csöpp, de neked feltűnő hájpacni valahol, míg a testzsír már bőven jó és nem akarsz csontosodni máshol, ez genetika, azzal a picivel együtt kell élned, nem nagy ügy).

2016. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak diétával fog menni. Nincs helyi zsírégetés.
2016. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat.
2016. okt. 28. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!