Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok. Szerintet...

17 éves lány vagyok. Szerintetek mit tudnék azzal kezdeni hogy az arcom ne izzadjon annyira?

Figyelt kérdés
Pl ha tesi óra van es elkezdünk futni már pár perc után szakad az arcomról a viz. Ha felmegyünk a tanterembe tesi után akkor is még órán is izzad az arcom nagyon erősen és csak sok idő után szünik ez meg. Valakinek valami tipp?
2016. okt. 29. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez sajnos alkati kérdés, nem tehetsz semmit.
2016. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon semmit.Maximum megmosód az arcod hideg vízzel, és akkor hamarabb elmúlik.
2016. okt. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok minden befolyásolhatja ezt.


Hormonális okok: fogamzásgátló vagy csak simán a pubertás kor (nekem amióta vége lett a pubertás kornak sokkal kevésbé zsíros a bőröm)


Kaja okok: sok egészségtelen zsíros kaját eszel (Vénusz jellegű étolajak), fehér lisztet, sok sót, fehér cukrot, gyors kaja >> ezek mind okozhatják


Pszichés okok: testképzavar, önbizalomhiány


Betegség: anyagcsere betegségek

2016. okt. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!