Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Műkorcsolyázni szeretnék,...

Műkorcsolyázni szeretnék, többi lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Láttam interneten, hogy sokan műjégkorcsolyáznak, láttam videókat a versenyekről. Nagyon szeretek korcsolyázni és úgy döntöttem, hogy ki szeretném próbálni ezt a sportot. Viszont akárhogy is néztem interneten ezeket az "edzéseket" mindegyikért alkalmanként kell fizetni..Hát nem olcsó! Sportegyesületnél nincsen ilyen edzés, hogy havonta kell egy összeget fizetni?Budapesten, ha tudtok olyan egyesületet ahol van korcsolyázás és nem alkalmanként kell fizetni akkor kérlek írjátok le!

2016. okt. 30. 21:10
 1/1 anonim válasza:
Gyakorló jégpálya M.A.C. edzései vasárnaponként van 16-17 és 17-18 ig van bérlet 8 és 16 alkalmas a 16 alkalmas 24 ezer és egy évig felhasználható
2018. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!