Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karácsonyig lehet ebből...

Karácsonyig lehet ebből látható változás?

Figyelt kérdés

Sportoló vagyok, átlagos testalkattal (sportolókhoz képest). Magyarán nincsenek kidomborodó, szép izmaim, csak a kezemen és a hátamon, de hatalmas súlyfeleslegem sem. Pici zsír van rajtam, ami ruhában nem látszik, viszont a lábamon és a hasamon eltakarja az izmot, vagy hogy mondjam. Mivel nagyon minimális, ezért eldöntöttem, hogy szálkásítok. A karom és a hátam már nagyon jó irányba halad, a lábaimmal most kezdtem jobban foglalkozni, de szerencsére azok sem vészesek. Diéta mellett (nem tömegnövelés, zsírégetés) comb és vádli edzéseket csinálok. Lesz látható eredmény karácsonyig, ha azért viszonylag már jó formában vannak most is a lábaim?

Lány voltam ha ez számít :)



2016. nov. 3. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én is sportolok és tudom h a vádli az egyik legnehezebben formálható. Ha csak pici zsír van rajta, az pár hónap alatt eltüntethető intenzív edzéssel és jó táplálkozással. Szálkásításhoz mindig nyújts sokat. Nekem bejött, bár a lábam közben még izmosabb lett, ami már kevésbé tetszik.

18L

2016. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy ésszerű diéta-sportolás kombinációval biztosan fogsz látható eredményt elérni ! SŐT! Gyakorlatilag ez az egyetlen értelmes útja a hosszú távú eredménynek !

Az előző hozzászólónak pedig üzenem. Neked lehet, hogy nem tetszik, hogy izmosabb lett a lábad, de a férfiak nagy többségének igen ;)

2016. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!