Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok edzéstervet egy 11...

Tudtok edzéstervet egy 11 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok és egy kicsit duci. Sajnos a sportokban,fekvőtámaszban, felülésben...stb...nem jeleskedek viszont ezen változtatni szeretnék. Tudnátok mondani egy kis edzéstervet amit minden nap megcsinálhatok hogy egy kicsit erősebb legyek és le tudjam "vetni" magamról a kis zsírokat/babahájakat? Előre köszönöm!

2016. nov. 4. 18:15
 1/4 Balikusz válasza:
Kezdj eljárni a helyi csapathoz,ne add fel az álmaid.Dolgozz értük minden nap,A múlt az történelem a jelent azt most írod,Dolgozz érte minden áron.
2016. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a bátorítást
2016. nov. 8. 19:05
 3/4 anonim válasza:

Én nem vagyok valami kisportolt, így csak olyan nem hivatalos szakvéleményt tudok adni, ami igy hangzik:

Tornázz otthon! Persze, ha kedved van akkor inkabb menj, es jatsz valami csapatjatekot. Egy focimeccs is szornyu faraszto tud lenni, komoly allokepesseg kell hozza - gondolj bele, 90 percet vagy akar "csak" egy orat vegig futkosni, megallni, kitámasztani, es ujra.ujra.ujra. :) Persze mas sport is ilyen.

De otthon, egyedul is tornazgathatsz, amiket tesioran csinaltok. (Most persze nem gyuruzesre, magasugrasra, vagy fejen-kezenallasra gondoltam) De felulest, fekvőtámaszt, vagy bármi, amihez nem kell segítség vagy felügyelet te is tudod gyakorolni. Vagy megkerheted a szuleid, h segitsenek ebben-abban (ha pl mindenaron meg akarnal tanulni lenduletbol kezen allni :O )

Fekvotamaszozni en is mindig szerettem volna tudni... Egyre jottem ra eddig vele kapcsolatban: gyakorolni kell! Ha nagyon-nagyon nem megy, kezd ugy, h leengeded a terded, terdelo tamaszban vagy. Ha tul konnyu, kicsit hatrebb tolod a terded, es próbáld minnel inkabb az eredetihez hasonlora formalni a testtartasod - nehez lesz igy is! (nekem legalabbis az... :) ) Vagy van még egy, ami szinten jó elokeszito ra: fekvotamasz pozicioban próbálod magad megtartani. Nem is gondolna az ember, mennyire nem egyszeru... :)

De hajra! Sok sikert! :)

2016. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm : ) <3
2016. nov. 12. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!