Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki aki ért hozzá össze...

Valaki aki ért hozzá össze állítana nekem egy edzéstervet otthonra eszközök nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony és magas vagyok (191 cm 71 kg) és nagyon rossz az állóképességem. Eszek is rendszeresen, nem is olyan keveset de nem látszik és ha valami fizikai munkát végzek elég hamar elfáradok. A kondi terem nem nagyon lenne megoldható, mert este 6 órára érek haza a munkából, a legközelebbi terem is fél óra autóval és még a családommal is szeretnék tölteni időt a nap folyamán. Eszközeim nem nagyon vannak, ezért szeretnék megkérni egy hozzáértőt, hogy össze tudna e nekem állítani egy heti edzéstervet amitől kicsit hízhatok is és nem fulladok ki ilyen hamar? 27 F

2016. nov. 1. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
kezdhetnéd a fegyencedzés című könyvvel.
2016. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!