Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy túlsúllyal is járhatok...

Nagy túlsúllyal is járhatok kangoo jumps edzésre?

Figyelt kérdés

Féltem az izületeimat. Az edző szerint semmi akadálya.


(Nem, nincs másfajta csoportos edzés, egyedül pedig feladom.)



2016. nov. 4. 23:57
 1/3 anonim válasza:

Edződ idióta meg a kangoo jumps kitalálója is.


Csontkovács és manuálterapeuta nem győzi őket pár év kangoo után rendberakni.

Képzeld el mit kap a csigolya és a gerinc. Felugrásnál megnyúlik érkezésnés puff vissza.

Ha fogynál akkor fitness vagy szobabicó, ha lement pár kg felesleg akkor lassan kocogás, futás. De legjobb ha fitnesben edzel, gyorsan feljon kis izom, az meg ugye égeti a zsirt. Ja és kaját tedd rendbe, anélkül semmit nem ér. Alacsony szénhidrát fehérje meg testsulykilogrammonkent 1-1,2 g legalább naponta.

2016. nov. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Járj. Legfeljebb majd nem fogsz többet sportolni, ha nem jön be amit az edző mondott. Sok veszteni valód nincs, ha most sem sportolsz.
2016. nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na, a kérdés óta 4 kangoo edzésen voltam. Mint megtudtam ez egy rehabilitációs cipő. Egy ugrás, cipő nélkül 100%-os terhelés, a cipő ennek 70%-át elnyeli.

Nagyon tetszik, sokkal könnyebb, mint gondoltam. Már az első órát is végig bírtam ugrálni. Imádom!

2016. dec. 7. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!