Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túlsúllyal is el lehet kezdeni...

Túlsúllyal is el lehet kezdeni kungfu-t tanulni érdemben?

Figyelt kérdés

189 cm/107 kg vagyok és kungfuzni szeretnék, csak attól tartok, hogy nekem rosszabbul menne a túlsúlyom miatt, mint a többi kezdőnek és bele sem tudnék lendülni.

19 vagyok, 17 évesen hagytam abba a konditermi edzést, az 2 évig ment, nem minden zsír, de az is akad.


Szerintetek érdemes elkezdeni, fel lehet venni a fonalat vagy az edző úgy is azt fogja mondani, hogy válasszak másik sportot?



2016. júl. 22. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális edző ilyet nem mond, hanem segít formába jönni. Nyugodtan kezdd el, sok sikert hozzá!
2016. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

láttam olyan real wing tsun ost, aki olyan gyorsan mozgott mint Bruce Lee, földre vitt egy gyereket és kb 10 ütést adott, és mondta, hogy lassan csinálta, hogy ne fájjon.

Leung Ting kung fu meg egy vicc.

2016. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
El lehet. A kung fu edzések amúgy sem a brutális erőnléti edzésekről híresek. Ha az izületeid bírják, és lesz kitartásod akkor nyugodtan.
2016. júl. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem láttam még kardió terhelést kung fu edzésen,ezért tök mindegy a súlyod.

az meg hogy érdemes-e elkezdened a céltól függ.

ha be akarsz csajozni,vagy csak társasági életre vágysz,akkor bejöhet neked a kung fu.

ha viszont verekedni akarsz megtanulni,vagy az agresszív hajlamaidat akarod kiélni az edzéseken,akkor hibás döntés.

2016. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!