Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy túlsúllyal lehet járni...

Nagy túlsúllyal lehet járni konditerembe?

Figyelt kérdés

115-120 kg vagyok és nő.

Kellene sportolni valamit, de az úszáshoz már hideg van, a séta meg nem sokat ér.

Van valaki, aki ilyen súlyban van és kondizik? Mit érdemes / szabad ott csinálni? Egyáltalán használhatóak a gépek, vagy fel sem engednek rá? Tudom, kérdezzem meg a konditermet. De inkább itt kérdezek először, nem sok hangulatom van a megvető pillantásokhoz, meg hogy mindenki az 50 kilós csajok körül sürgölődik és 2 percre sem hajlandó odajönni segíteni, amikor szükség lenne rá.


2016. okt. 22. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

nem a konditermet kell kérdezned,hanem bérelsz egy személyi edzőt.

neki az a munkája,hogy segítsen neked-legalábbis megpróbáljon-és a legfontosabb,hogy az étrendet átbeszélje veled.

és akkor nem kell zaklatnod minket miközben a tükörben nézegetjük és fotózzuk az adonisz testünket,meg fogdossuk az 50 kilós csajokat,véletlenül sem az edzéssel törődve hiszen a konditerem igazából diszkó ugyebár.

2016. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz, valamilyen aerob tartományban végzett zsírégető mozgást kellene csinálnod. A gépek kibírják a súlyodat. A tejerbírásukat mázsa feletti férfiakra tervezték, úgy hogy még a súly is rajta van, ha olyan a gép. A mostani súlyoddal futni nem lenne tanácsos, mert megterheli az ízületeket, inkább tempós séta vagy bicikli. Az úszást különösen ajánlom, mert a víz tartja a testsúlyodat, úgy tudsz intenzíven mozogni, hogy az ízületek nem terhelődnek.

Ha először furcsán is néznek rád, és a nádszálvékony lányok körül legyeskednek, ha jársz rendszeresen, pár alkalom után el fogják ismerni, hogy teszel magadért és értékelni fogják ezt. Ekkor már segíteni is fognak. Aki meg nem, azzal nem is érdemes foglalkozni.

Az étkezésedet is rendbe kell tenni, akár szakember segítségével. Azt tanácsolom, hogy dietetikust keress. A fitnesz képezdékben végzett "táplálkozási tanácsadó"-kat nem ajánlom. Egy dietetikus mellett az ő szaktudásuk csak ismeretterjesztő szintű, és inkább divatirányzatokat népszerűsítenek.

2016. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Első: nem azzal van bajom, hogy a tükörben szelfiznek vagy udvarolnak. De az szerintem nagyon gáz volt, amikor egy bizonyos helyen megkértem a konditermi dolgozót, hogy segítsen beállítani egy gépet. Odalökte, hogy mindjárt jön. Mivel negyedóra alatt sem bírt odaérkezni, megkértem még egyszer, de akkor sem jött. Utána hagytam a p.csába. Csak én hülye azt gondoltam, hogy ő azért van ott, hogy lehessen kihez fordulni, de hát tévedtem, megesik az ilyen.

2016. okt. 22. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!