Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

Kb 166 cm vagyok, 81-85 kg között ingadozom már vagy 3 éve. Szeretnék fogyni. A hasamon és a combomon van a felesleg.

Tudnátok segíteni, mit és mennyit eddzek? Hogy kezdjem el? Tippek, tanácsok, bármi! :D

Már kissé kétségbe vagyok esve, hogy ebből az intervallumból nem fogok kikerülni soha.

Már az is nagy dolog lenne, ha hetvenvalahány kg lennék. Köszi a segítséget!

17L



2016. nov. 6. 20:14
 1/4 anonim válasza:
58%

Valószinüleg az étkezésed nem megfelelő, fehérkenyeret és lisztet ne fogyassz, helyette teljes kiőrlésűt. Minél kevesebb csoki, nasi.....

Lehetőleg csak vizet igyal! Vacsorára már csak kevesebbet és könnyűt egyél.

fontos a sport is! Kardio lenne neked jó, menjél el futni vagy youtube-on is vannak nagyon jó videok csak be kell irni mit szeretnél csinálni.

2016. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A súlyzós edzés sosem árt (ha jól csinálod s nem vagy beteg) s mellé az aerob is jó dolog, de lefogyni az étrendtől fogsz. Amióta gyúrok (kezdőn és lagymatagon, de majd belejövök), pont nem fogyok semmit, ahogy akkor sem fogytam, amikor teljesítménytúráztam és amúgy 3 órát gyalogoltam naponta hegyen (nem mintha ez sok mozgás lenne, de most annyi sincs). Amikor fogytam, akkor pont nem mozogtam sajna (ezt senki ne csinálja, nekem nehéz korszakom volt, ami nem kifogás), csak az étkezésem volt megfelelő.

Akármennyit edzel, ha túl sokat eszel, nem fogsz fogyni.

Jó étrend, kalóriadeficit, jó edzés, jó pihenés kell neked :)

2016. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Összetett a kérdés, elsőnek az étrendeden kell változtatni.

Utána jöhet mozgás. Kezdetben séta, kocogás. Felpörgeti az anyagcserét, segíti a keringést.. egy gyors tempójú séta is tökéletes és nagyobb súlynál kíméli az ízületeket.

Utána lehet otthoni tornát csinálni, saját súlyos gyakorlatokat, vagy kardio-intervall edzéseket. Alapból ha még nem tornáztál így, én Béres Alexandra 10 perces tornáit javaslom, fent van YOutube-on, a nincs időm innentől nem lehet kifogás. Szakmailag profi és elmondja melyik gyakorlatot hogyan csináld, nem csak ugrál össze vissza te meg kapálózol a Tv előtt.

2016. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ha dagi vagy, akkor bizony semmi futás, semmi ugrabugra. Csak tönkrevágod végérvényesen az izületeidet.

Ússz, bringázz, görkorizz, ezek alapból jobbak, mint a futás.


Aztán meg ami a legfontosabb, hogy zsírban gazdag, és szénhidrátban szegény étrended legyen. Cukor = sátán, tetszikérteni?

2016. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!