Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tizen négy éves vagyok és...

Fishis kérdése:

Tizen négy éves vagyok és kilencven kiló 182 cm mivel lehet hatékonyan fogyni?

Figyelt kérdés
Fogyás

2016. nov. 6. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudod te nagyon jól: ne egyél edességeket, de sós nasikat, ne igyál cukros löttyöket, a köreteket/kenyeret meg felezd meg, vagy teljesen cseréld le salátára. Azonkívül fuss, gördeszkázz, biciklizz, ami jólesik. Írtam meglepő újdonságot?
2016. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*se sós nasikat
2016. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Saját tapasztalataim szerint próbálj ki sportokat... akár iskolai különsportokat a mindennapi tesi mellett, nekem pl.: kézilabda és kosárlabda vált nagyon be, valamint ha szeretsz biciklizni az is tényleg jó fogyasztó ha kitartóan csinálod :) Étkezésben meg figyelj oda jobban és próbálj meg annyit enni, hogy érezd elmúlt az éhséged de nem vagy tele! Nyugodtan ehetsz attól még ami jólesik, de mértékkel! Én ezeket tanácsolom és sok sikert!
2016. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!