Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a legnehezebb fizikai...

Mi a legnehezebb fizikai munka, amit valaha csináltatok (vagy rokon, ismerős csinálta)?

Figyelt kérdés
Ásás, favágás, dinnyedobálás, stb...

2016. nov. 16. 10:48
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez elég durva lehet.

2016. nov. 16. 10:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyiptomban egy épülő acél szerkezetü csarnokban hegesztettem 12méter magasan, acél gerendákon egyensúlyozva a nap által felforrósított tetőszerkezet alatt fél méterrel. Csak 3 hetes meló volt, de soha többet.
2016. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kemény lehetett!
2016. nov. 16. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

6 köbméter betont kellett vödörbe lapátolnom és feladogatni a kőművesnek (koszorút csináltunk a házra).

Estére azt se tudtam fiú vagyok-e vagy lány.

(Egyébként nő vagyok)

2016. nov. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kisfeszültségű elosztóhálózat szerelés:

első nap betongyámokat szedtünk fel, második nap már durvább volt, alu 90es légkábelt levágni erővágóval, előtte oszlopra fel kellett mászni, 3. nap oszloptranszformátor telepítés (240es réz kábel, métere 10 kg, 4et kellett belőle kicserélni) 4 méteres darabok, előtte meg teherautóra a telepen fel kellett rakni...

transzformátort be kellett pattintani a helyére stb...

elosztószekrényt is fel kellett tenni, lemozdítani, igaz volt könnyűgép..

11 méteres köf oszlopra fel kellett mászni, másik oldalt 25 kV dübörgött mint atom!

aztán 4. nap 4x90+35ös nfa légkábelt 40 métert össze kellett szedni, betonozni kellett betonoszlopot, ugyan úgy 7 méterre fel kellett mászni.

Ahogy tudtam úgy menekültem onnan!

2017. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Epittő ipar es az allat tenyésztés a legnehezebb szerintem bár a tempo diktàlja a nehézséget. Pl mikor culáger voltam napi 18 tonna sodert ellapàtoltam a keverőbe amihez olyan 1,6 tonna cement fogyott el 25kgos zsákokban. A napon 10 óraban. A napi 8 10 ezer kaloriátol sem híztam beutál erő volt bennem de aoha többet :D . Aki ezt csinálja max 40 evet er meg aztán gatya. Persze jobb helyeken nem kell ilyen állat modjára dolgozni. De ha kell a pénz akkor nem igazán van sok vállasztásod .
2019. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, nekem a legnehezebb mozgássérültek ápolása volt, teljesen magatehetetlen felnőtt férfiakat kellett öltöztetni, fürdetni, stb.
2019. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogadásból meg kellett emelnem és 30 mp kellett tartano0m az osztály összes lányát. (A legkönnyebb 70 kiló volt, a legnehezebb 130.)
2020. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!