Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Visszahúzódik valaha?

Visszahúzódik valaha?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, tavaly májusban 86 kiló voltam 173 centivel, de szeptemberre sikerült levinnem 72 kilóra úszással és biciklizéssel, meg azzal, hogy kevés kenyeret ettem.


A gond az, hogy azt a bőrt nem volt mivel kitölteni, és most nagyon kinyúlt mindenhol, de leginkább a felsőtestem zavar, a felkarom, a hónalj alatti rész, a hasam, és a mellem is.

Most elkezdtem járni edzőterembe, de így fél év után sem látok javulást, pedig azt mondták, hogy koromból adódóan vissza fog húzodni.


A kérdés lényege az, hogy, vissza fog húzódni, és lehet majd kockahasam, meg ilyesmik, van örökké marad ez a löttyedt test?



2016. márc. 3. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem akkora súlyvesztés, hogy komoly nyoma maradjon, főleg a te korodban (még a magasságod is változhat). Szerintem visszahúzódik majd, csak pár hónapnál több kell neki.
2016. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!