Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek az emberek nagy...

Szerintetek az emberek nagy részének melyik jön be? Sportos ember vagy kigyúrt ember?

Figyelt kérdés
NŐKRE ÉS FÉRFIAKRA IS SZÓL A KÉRDÉSEM !!! Sportos nők és férfiak vagy kigyúrt nők és férfiak ? Szóval arra keresem a választ,hogy az embereknek melyik jön be igazán ? Jó persze kinek mi mert egyes nőknek és férfiaknak inkább a mackós testalkat jön be. Arra is kíváncsi vagyok,hogy nektek melyik jön be kor és nem is jöhet !

2016. nov. 18. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
egy csaj ne legyen kigyurva :D
2016. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kigyúrtakat az idősebb korosztály leszólja, vannak mesék amely szerint a kőművesek, bútorpakolók, favágók többször megszégyenítették már a gyúrósok nemes faját.

A sportos az szokott tetszeni, főleg ha megy neki 100 fekvő, felülés és rengeteget fut. Kb. ez az eszme maradt meg a kötelező katonaság korából.


Személyes véleményem szerint gusztustalan, amikor valaki eres, mint az atom, mert annyira szálkás. Nekem nem tetszenek a kockahasú nők sem. De nem szólok le valakit azért mert száraz, mint a kutyaszr vagy kockás a hasa. Az ő dolga.

Gyúrósokkal volt már negatív élményem interneten keresztül, meg amikor a kigyúrt gyerek megtette a hátam mögött azt a megjegyzést, hogy "mindjárt beszrik" miközben súly alatt voltam. Van pozitív tapasztalatom is, amikor egy-két izmosabb arc odajött és elmagyarázott néhány dolgot nekem, mint kezdőnek. Tehát vannak jófejek meg nem annyira jófejek. Fizikum alapján meg nem lehet elítélni valakit. Egy kockahasú csaj is lehet jófej, hiába nekem nem tetszik ahogy kinéz. Attól még lehetünk jóban. De nem jönnék vele össze, mert nem tetszik a kockahas. Másfelől ez nem zárja ki a baráti viszonyt. A sportos lányokkal nincs bajom, de a kockahas az nem az esetem.

2016. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értelek titeket. Megjegyzem,hogy nem a bunkó vs jófej emberi tulajdonságra szólt a kérdésem nem a belső hanem most inkább a külső a lényeg. Hát figyelj megmondom én is a véleményemet 29 éves létemre nekem sem jönnek be a kockahasú lányok. Inkább a sportos testalkatú lányok jönnek be . Nincsen azokkal a lányokkal sem bajom akiken van pár plussz kg. Ha bejön a stílusa összejövök vele is ,de egy izmos kockahasú lány hát személyes véleményem alapján nem az eseteim az ilyen csajok. Nem szexi,hogy ha duzzadnak az erek rajta.
2016. nov. 20. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:

A normális eloszlás minden bizonnyal itt is érvényes, tehát minél extrémebb valami, annál kevesebbeknek jön be. A kigyúrt nők extrémnek számítanak, így nem túl széles a rajongótáboruk (de azért van), így egy könnyebb elérhető, gyakrabban látott sportos test már többeknél vált ki tetszést.


Személy szerint nekem bejönnek a jó izmos lányok is, amíg az alkatuk és az arcukat nőiesnek találom. Az erek hidegen hagynak, bár a bicepszen levő ér kifejezetten bejön. A kockahas is nagyon tetszik egy lányon, de tudom, hogy nagyon ritka is, és nehéz elérni meg fenntartani.


De ettől függetlenül én sem a testük alapján ítélem meg az ember személyiségét, bármilyen testtel gondolhatok valakit értékesnek és szimpatikusnak, meg kiállhatatlan parasztnak is.

Például aki olyat ír, hogy "egy csaj ne legyen kigyúrva", az nem valami szimpatikus. Majd a csaj eldönti, hogy kigyúrja-e magát, vagy sem, attól meg nem kell félni, hogy ne maradna olyan, aki nincs kigyúrva.


25/F

2016. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!