Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen otthoni fitness gepet...

Milyen otthoni fitness gepet ajanlotok?

Figyelt kérdés

185 centi vagyok, 83 kg. A baratnom es en is szeretnem ha egy par kilot a hasambol le tudnek adni, de a haspres es a dieta eddig 1 grammot nem szedett le belolem. Lattam teleshopon meg neten is rakerestem hogy vannak-e normalis fitneszgepek, amikkel nem 20kilokat,mert gondolom olyan nincs, hanem mondjuk 2-3at lehet lefogyni hasbol fenekbol, de eddig nem nagyon talaltam. Nem vagyok kover, csak ha ulok mar erzem hogy van hasam, ha allok akkor is inkabb befeszitem mert kicsit szegyellem is magam.

Mit gondoltok letezik olyan gep ami el tudna tuntetni ezt a kis felesleget?


2016. nov. 22. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a futógép.
2016. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az etrend tunteti el a felesleget.
2016. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" dieta eddig 1 grammot nem szedett le belolem"


akkor szarul csinálod...

2016. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kerdezo! Valoban a helyes etrenddel tudsz fogyni. A mozgas nem fogyaszt.
2016. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszokat! Eddig a sok feherrol rozskenyerre valtottam, es nem eszek menzas kajat, ezek szerint nem mukodik teljesen, ezzel kapcsolatban valami tipp? Miket szabad ennem miket nem?
2016. nov. 30. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
2016. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem ezek a teleshopban reklámozott gépek nem túl hasznosak, nekem volt egy onnan vásárolt hasgépem, de a hatását nem igazán érzékeltem, ráadásul hamar el is romlott, úgyhogy elkezdtem edzőterembe járni és normálisan étkezni, sikerült is pár kilót ledobnom, majd miután az időm és a vírus nem engedte, felszedtem ismét egy pár kilót, úgyhogy otthonra beszereztem egy futópadot. Én a gym doctortól vettem, teljesen megérte az árát, azóta is használom, megfelelő étkezéssel pedig olvadnak le a kilók. Sokfajta erősítő és kardió gépük volt. Javaslom, hogy nézz szét náluk.
2020. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!