Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne sportolnom?

Szerintetek mit kéne sportolnom?

Figyelt kérdés
Eddigi eletemben nem nagyon sportoltam semmit rendszeresen es hat eleg puha vagyok ha ertitek mire gondolok....nagyon szeretnek vegre valamit elkezdeni mert nem erzem igy jol magamat. Elégge bena vagyok a labdajatek emiatt szoba sem johet....egy kicsi ritmuserzekem van mivel majdnem 10 eve zenélek....és nagyon hajlékony vagyok...magányos sportot nem nagyon szeretnek uzni de olyat sem ahol nagyon sokan vagyunk...momdjuk az lenne a legjobb ha velem egy szintűekkel sportolhatnék akik nem ilyen 15 kilós 150 centis szőke plázababák tökéletes külsővel...valamint azért kicsit fogyni is szeretnék meg levezetni a feszultseget izmosodni és egyszerűen csak jól érezni magam esetleg valami táncra gondoltam vagy jógára de mondjuk valami kevés pénzből kihozható dolog is jó lenne mert nem akarom megterhelni ezzel a szüleimez...ja még annyi hogy bár nem vagyok nagyon izmos de jó az állóképessegem valószínűleg a zene miatt(rézfúvos vagyok)az adataim pedig:179 cm 80 kiló és 15/l remélem tudtok segíteni:)

2016. nov. 22. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Uszas, bringazas, utobbit meg versenyszeruen is elkezdheted ennyi idosen.
2016. nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!