Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti négyszer másfél óra...

Heti négyszer másfél óra cardio elég hogy fogyjak? Diétázom is mellette,85 kg lány vagyok. Gyaloglás 1 óra, bicikli fél óra.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom neked megmondani de ha munkát végzel és kitartó vagy annak lesz eredménye.

Diéta mellé lődd be az étkezésedet is: Zöldség,Alacsony glikémiás indexű szénhidrátok, Fehér húsok, Esszenciális Zsírok. Ha erre átállsz nagyon hamar át fogsz változni.

Keress rá a szálkásító diétára.

2010. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs basszus. fáradt vagyok ne diéta mellé lődd be az étkezésedet hanem edzés mellé.

Am szerintem heti 4 kardió elég mellé pihenőnapokon mehet 1 kis aerob. bár a biciklit és a gyaloglást nem nevezném kardiónak ezek aerob dolgok. Kardió az a kocogás és az ugrálókötelezés pl.

2010. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aerobra gondoltam én is :)Már fogytam eddig is,de egy picit lelassult 3 hónap után.
2010. máj. 1. 07:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez megszokott dolog h belassul a fogyás.

Ilyenkor kell pontosabban belőni a kaját.

Aerob mellé csinálj súlyzós edzéseket is hogy a tápanyagokból legyen mit építeni és ne zsírban raktározódjanak.


Napi 5 kisebb étkezéssel felgyorsíthatod az anyagcserét ami zsírvesztéshez vezet.

Igyál sok vizet mert 0 kcal van benne és termogenikus hatású.

Próbálj meg eszencis zsírsavakat bejuttatni táplálkozás mellett az étrendbe beleszámolva és ez is zsírveszteséget fog okozni.


Mindent csak okosan és mindenből csak keveset!

Hajrá szurkolunk neked!

2010. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2010. máj. 1. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Előttem lévővel egyetértek.


Itt talász egy egészen jó leírást:


[link]

2010. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!