Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb lovas sport? (ugratás-military-díjlovaglás-lovastorna-fogathajtás-wes tern)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 19:52
1 2
 11/17 anonim válasza:
Díjugratás,military(díjlovaglás)
2010. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
A lovassportok csúcsának sokan a Galoppot tartják, pedig a Militaryhoz sokkal több kell, mint a galopphoz, oda egy jó vérvonalú, gyors ló egy ügyes zsokéval a hátán és tapasztalt trénerrel "elegendő", míg a Militaryban a versenyzőnek és a lovának bizonyítania kell díjlovaglásban, díjugratásban és a tereppályán, amivel sokan nincsenek tisztában, de ez a legkeményebb a 4 szakasz miatt, ahol természetes akadályok nehezítik a dolgot, ráadásul ez kitartás és erőpróba is, hiszen az A és C szakaszban adott idő alatt távot kell teljesíteni terepen, a lovas akár futhat is a lova mellett, hogy kímélje. Szerintem ennél nehezebbet nem könnyű találni. Aki ebben versenyez tudja miről beszélek. Magam is military-versenyzőnek készülök, a díjlovaglás és a díjugratás már megy, mindkettő látványos, gyönyörű, nehéz és fegyelmet igénylő, mégis a tereppályától félek a leginkább :) Szóval szerintem a lovastusa (military) a csúcsok csúcsa, egyértelműen!
2010. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
A lovastorna sem rossz:)
2010. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
nekem ez a sorren: military, díjugratás, lovastorna és díjlovaglás még a 4es fogatok tetszenek, vagy többlovasak
2010. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Mivel westernlovas vagyok, a western sportokat favorizálom a legjobban (pl.: reining, cutting, pleasure, trail), de tetszik a díjlovaglás, meg a military is.
2013. aug. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A díjugratást versenyszinten szeretném csinálni, és távlovagolni is szeretnék. A terepet nagyon élvezem, a terepakadályok miatt is😍.
2017. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem a Western a mindenem! Nagyon kényelmes a lónak és nem a versenyzésről és a nyerésről szól hanem a ló és lovasa kapcsolatáról.
2019. jan. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!