Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatékony szalkasító mozgásfajt...

Hatékony szalkasító mozgásfajták nőknek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 62kg és 174cm, tudom magamról, hogy sosem leszek (jelen állapot szerint) telt vastagabb lány akiket szexinek és csinosnak is tartok de az én genetikám teljesen más. Nem mondanám magam nagyon vékonynak, 75D mellem van olykor 70E tehàt nem is vagyok az a tipikus modell alkat sem :) régebben próbáltam az edzőtermi edzést súlyokkal de számomra túl monoton volt . Arra lennék kíváncsi ha valaki ilyen téren többet tud es tapasztaltabb, milyen mozgásokkal tudnám szálkásítani a lábam, formásítani a fenekem illetve emellett az étkezést tekintve mire kell figyelni? (Genetika ismét, de tudom magamról hogy ehetek egy nap 3000kaloriat is akkor sem fogok hízni, amivel kezdek megbarátkozni) :) a válaszaitokat előre is köszönöm :)

2016. dec. 3. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az étrendtől szálkásodsz vagy nősz nem a mozgásfajtától...
2016. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, attól ha csak egészségesen kajálok nem lesznek szebb izmos labaim :)
2016. dec. 3. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:

tele van ellentmondással a kérdésed.

a lábaidat szálkásítani akarod amihez diéta kellene,a fenekedet meg formásítani,vagyis izomzat kell amihez meg kalória plusz.

a másik az edzésbéli ellentmondás.

a farizomzat fejlődéséhez guggolni kell heti több alkalommal progresszíven konditeremben,de ez meg neked unalmas.

szóval komplett összevisszaság.

végülis annyi,ha bombázó fitnesz modell testet,vagy azt közelítő alakot akarsz akkor azt kell csinálod,mint ők.

konditermi edzés és kiszámolt étrend.

2016. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!