Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Győrben box es bármely válfajá...

Győrben box es bármely válfajára edzés nőknek?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék valamilyen kuzdosportba belefogni es ezt-ezeket találtam a legszimpatikusabbnak bar nem tudom mennyire valò nekem, mert nem vagyok túl nagydarab, viszont ha ez nem akadály, javasolhatnatok valami helyet, keresgeltem mar hogy hol lehetne de személyes tapasztalatok tobbet segítenének, előre is koszi a válaszokat

2016. jún. 20. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

nem értem miért kellene nagydarabnak lenni,honnan jött ez egyáltalán?

tudod a bokszban és az összes küzdősportban súlycsoportok szerint versenyeznek.

ez azt jelenti,hogy versenyen az 50 kilós csaj egy másik 50 kilós csajjal fog bunyózni,nem pedig 60 vagy 70 kilóssal.

2016. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, lehet, hogy nem ez a legtesthezallobb kuzdosport miután fizikailag annyira vagyok toppon hogy minden nap jarok futni, ez az oka annak, hogy valamit el akarok kezdeni,lenne valami motivacio. de azért köszönöm "kielégítő" választ.
2016. jún. 21. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!