Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovasok! Combra való engedést...

Lovasok! Combra való engedést el magyarázza nekem valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok aki már tapasztalt lovas az tudna nekem segíteni?? A combra való engedést hogyan kell meg csinálni??Mert már az lenne a feladatom hogy vágtában kéne meg csinálni de nem merem mondani az edzőmnek hogy nem tudom hogy pontosan hogyan kéne

csinálni mert akkor azt mondaná hogy már el magyarázta. Ezzel nem is az a baj higy azt mondja hogy el magyarázta hanem az hogy nem értettem meg.


pálya(tudom hogy nyomi)

__________________________

| | |

| | |

| | |

| | |

| | |

| | |

| | |

| | |

|__________|____________|

---->

Balrol

Jöbünk



|

| =közép vonal

|


Ha jövünk balról és rá fordulunk a középvonalra akkor ki kell tolni jobra itt még értem és azt nem értem hogy ilyenkor a szárat merre kell húzni és a csizmának hol kell lennie??? Köszönöm előre is a segitségeket❤



#lovaglás #combravaló engedés
2016. dec. 8. 14:35
 1/2 A kérdező kommentje:
A pálya igy is meg ugy is mindegy mert nem tudtam hogx igy foglya ki rakni😟😟sry
2016. dec. 8. 14:38
 2/2 anonim válasza:
A ló feje nézzen elenkező irányba mint amerre mentek.és az elenntétes lábaddal nyomd az oldalát mint ammere mész. U.i előszőr lovagold szárra:) ha bővebben magyarázzam írj privit szivesen írok:)
2016. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!