Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Drugs Bunny ha mindig magyaráz...

Drugs Bunny ha mindig magyarázza, hogy ő nem eszik szemetet, meg mennyi húst es feherjeport (meg minden tapkieget) nyom, meg tisztán kajak, akkor miért néz ki ilyen borzalmasan?

Figyelt kérdés
Azon kívül,hogy sok mindennel nem értek egyet amit csinál, vannak jó gondolatai, nem azért írom, mert megbántott volna az edző válaszol rovatban, csak kicsit hiteltelen, es nekem olyan mint amikor a kórházban a doki cigizni műtét előtt es után.

2016. nov. 13. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
annyira nem gáz a pali! volt 1 motor balesete és azóta nem edzhet úgy mint régen ennyi
2016. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az nem ok arra ,hogy elhízott legyen. Esküszöm az az érzésem,hogy azért hozza szoba sokszor a Mekdonalcot a bbradioban mert oda jár állandóan.
2016. nov. 13. 13:29
 3/17 anonim ***** válasza:
Gondolom nem tartja a kaját, nem akar becuccolni, megunta, stb sok minden lehet.
2016. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kérlek olvasd el mi a kérdés. Pont azt mondom,hogy kb csak dumál hogy ő nem eszik szart, meg vasárnap reggel 6kor ő mar labazik,közben meg úgy néz ki mint az átlag nem edző,pörköltet töltött káposztát evo,sort ivó 40-es apukák.
2016. nov. 13. 13:40
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Elég gázul nézz ki szerintem. Az hogy el van hízva vagy nem az a kaján múlik.
2016. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nyílván nem tartja be.
2016. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Pont azt mondom,hogy kb csak dumál hogy ő nem eszik szart"


Szerinted csak a szartól lehet elhízni? :D Bármilyen egészséges kajától is ugyanúgy elhízol, ha sokat eszel belőle. Bár Bunny azért még nincs elhízva szerintem.

2016. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
ez a felfogás kb olyan, mint amikor a 6 éves azért kritizálja a tanárt, mert ő se vitte sokra, hisz az abc t tanítja 40évig
2016. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs elhízva csak szar szabású pólókat hord és emiatt néz ki úgy mint sponygya bob...
2016. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
azért néz ki borzalmasan, mert naturál, és mert sz.rul edz.
2016. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!