Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » TF vélemények? Testnevelő...

TF vélemények? Testnevelő tanári szak

Figyelt kérdés
8 éve sportolok (Kyokushin Karate) minden nap edzem (heti 2 kondi, heti 5 karate most 9.-es vagyok de már gondolkodom a jövőmön Testnevelő tanár szeretnék lenni középiskolában számomra ez az álom munka imádok gyerekekkel foglalkozni edzéseket is szoktam tartani amikor edzőm megkér rá. Jövőre teszek középfokú nyelvvizsgát és szeretnék tesi emelt illetve fizika

2016. dec. 18. 18:48
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi veletlenul elküldtem félbehagyva:D

..fizika érettségit szeretnék választottként az a kérdésem mit érdemes még tennem illetve tapasztalatok az egyetemről

Valaszotokat előre köszönöm:) 15/l

2016. dec. 18. 18:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, de ideje lenne valami rendes küzdősportot is elkezdeni a karate mellett, pl box, thai box, ha igazán jó akarsz lenni.
2016. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdetben nézd meg, arra az egyetemre amire menni szeretnél, milyen érettségi követelmények vannak, és aszerint tervezd a jövőd.
2016. dec. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!