Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik harcművészetet ajánlaná...

Melyik harcművészetet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

szóval olyat vagy olyanokat keresek ami önvédelemre jó nem akarok versenyezni benne ,olyan kéne vagy kellenének amellyek megtanítanak fegyver kés bot stb. ellen védekezni ami megtaníthat több ellenfél ellen ami akár képzett harcos ellen is jó és amivel tudom védeni a fejemet van ilyen ? vagy ez amit itt felsoroltam az lehetetlen


én arra gondoltam esetleg aikido+krav maga vagy jujutsu+krav maga vagy mind3 válaszotokat előre is köszönöm



2016. dec. 19. 15:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
bármi jó lehet, a lényeg hogy ember ellen is gyakorolj, de ha késsel megtámadnak azt javaslom hogy 8 feketeöved is lehet akkor is inkább fuss el..
2016. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Mire van lehetőséged ? Milyen stílusok vannak a környékeden ?
2016. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
kyokushin karate, leung ting wing tsun kung fu (nem tudom jól írom-e), aikido,judo,bjj,jujutsu,krav maga, ami küzdősport(ha azt ajánljátok) thai és kick box, box,birkózás, asszem ennyi
2016. dec. 19. 18:32
 4/19 A kérdező kommentje:
amúgy nyíregyházi vagyok ha ez segít
2016. dec. 19. 18:32
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Akkor muay thai és krav maga bár tudom ezért megköveznek a krav ban vannak fegyver elleni technikák bár azzal sokan egyet fognak érteni hogy az utcán nem jó kiállni olyan személy ellen akinél fegyver van . A judo és bjj felejtős mert a dobások , feszítések , földön való pozicionálások nem valóak oda pláne ha többen vannak akkor ilyenekre egyszerűen nincs idő . Tehát állóharc ami jól jöhet s a csukló kicsavarására stb sem kellene támaszkodni mivel lassan az edzésen lehet hogy mennének de élesben kicsi az esély . Azt is figyelembe kell venni hogy miből mennyi edzés van egy héten . Mivel minél több az edzés annál fejlettebb leszel te is .
2016. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Ja és ahol rendesen ( sűrűn ) van sparring az ilyen küzdelmekben szerzel "némi" tapasztalatot , megszokod az ütéseket ... Tehát nem ér majd meglepetésként egy bekapott horog vagy füles tehát ha megütnek .
2016. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Thai Box+Judo.
2016. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
értem köszönöm és a keleti harcművészeteket egyáltalán nem ajánljátok?
2016. dec. 19. 23:00
 9/19 anonim ***** válasza:
kyora mész az ütéseket joban fogod bírni xD
2016. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Nyíregyházán még Eskrima is van. A helyedben azt is megnézném.
2016. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!