Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudnék elkezdeni mozogni...

Mit tudnék elkezdeni mozogni túlsúlyosan?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 158 centi. Csak azzal, hogy elkezdtem normálisan enni, lefogytam 94-ről 85 kilóra.


Tudom, hogy biztos lógni fog a bőröm, de szeretném minimalizálni a károkat. Szeretnék olyan gyakorlatokat, amiket túlsúlyosan is meg tudok csinálni. Pl. térdelni nem tudok, legalábbis úgy nem, hogy értelme legyen a gyakorlatnak, amit végzek. Főleg hasra szeretnék, az a legnagyobb részem.


Eddig orvosi javaslatra csak szobabicikliztem.


2016. dec. 19. 15:58
 1/3 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=GuQ6I167veI


amelyik nehéz mozdulat azt nem muszály megcsinálnod de a legtöbbjét remélem megtudod csinálni

remélem tudtam segíteni ;)

sok sikert :)

2016. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak mert hason van sok háj, nem befolyásolja, hogy mire eddz. Mindenre, ahogy kell.


Voltam majdnem annyi, mint te, nos, én akkoriban csak túráztam. Ma is csak a testépítés jött be, bár még a bohóckodás fázisban vagyok (igyekszem, de idő kell, míg teljesen komolyan s jól megy). Ez így már nem is rossz. Megmozgatom az egész testem, az összes fontos izomcsoportot, ez csak jó lehet.


Akkora túlsúlyod nincs, hogy ne tudj szinte akármit edzeni, persze nyilván ne fuss és ne ugrálj egy ideig, a térdednek az nem lenne jó.

2016. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
egyéls sok diétás ételt és sok gyümölcsöt zöldséget és legyen kitartás ;)
2017. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!