Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elektromos fogyasztóöv (ami...

Elektromos fogyasztóöv (ami rezgő-, rázómozgást végez) okozhat-e a szívnek valamilyen problémát? Úgy értem, ahogy az egész test rázkódik, az a szívritmusra nincs-e kedvezőtlen hatással?

Figyelt kérdés
Most kezdtem használni egy ilyen övet (Vénuszt), és néha kicsit szúr a szívem, és mikor már nincs rajtam az öv, akkor is belső remegést érzek. Egyébként szeretem használni, mert kellemes a masszírozás, mintha hatna is valamennyire. Bár még az elején vagyok.
2016. dec. 29. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

En nem tudnam magam raszanni egy ilyen hasznalatara.

Miben jobb, mint egy jo kis edzes?

Bocsanat, hogy nem megfelelo vaszt adtam csak erdekel

2016. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szívnek nem, de az agyadnak árthat.


Most komolyan... Akik ilyen kérdést írnak ki azok lógtak a biosz óráról, vagy mi? Nem létezik zsírbontó öv, fogyni úgy lehet, hogy levesebbet zabálsz, jobb minőségben és többet mozogsz. Átvertek a fogyasztóövvel.

2016. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha a tévéből egy műsorból rendelted akkor biztos hogy nem ajánlott használni
2017. júl. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!