Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem sportot ajánlani?

Tudnátok nekem sportot ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

19 éves lány vagyok és szeptembertől szeretnék valamilyen sportot elkezdeni. Tudnátok ajánlani párat? Esetleg konkrét helyet Budapesten (azon belül is a pesti oldalon)?

Egyéb infó rólam: 170 cm, 63 kg, nem vagyok hajlékony és gyenge vagyok (ezeken szeretnék változtatni), 4 évig kosárlabdáztam, fél évig fociztam, másfél évig hip-hop-ot táncoltam.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. dec. 31. 01:08
 1/5 Szimeon ***** válasza:
61%
Nem fog tetszeni. Természetjárás, túrázás.
2016. dec. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kőművesmeló. A pesti oldalon is szoktak dolgozni, nem válogatnak. XD



Amúgy attól függ téged mi érdekel, mi nem dönthetjük el helyetted. Ha erősödni akarsz járj le kondizni.


Esetleg még az úszás ami szóba jöhet.

2016. dec. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szergej55 ***** válasza:
Mi keressünk neked? Nem te kellene, hogy találj valamit?
2016. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

Én is keresgélek, csak kíváncsi voltam, hátha tud valaki valamilyen jó sportot, amiről vagy nem hallottam még, vagy neki nagyon tetszik, bevált. :)

2016. dec. 31. 15:39
 5/5 anonim válasza:
Mindannyian különbözőek vagyunk, ezért ami másnak működik, az nekem nem biztos, hogy fog. A testmagasságból, és a testsúlyból nem lehet meghatározni az optimális testtömeget egy adott egyénre vonatkoztatva. Ezt azért írom, mert a 170 cm, 63 kg még önmagában semmit sem jelent. Ahhoz, hogy ezt a két adatot helyén kezeljük, ismerni kell a testalkatot, amit egyénileg kell meghatározni. Erre való az antropometriai vizsgálat, melyből megtudható az egyén számára legideálisabb sport, és a célok eléréséhez szükséges edzésterv.
2017. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!