Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapest környékén illetve...

Érsek Ákos kérdése:

Budapest környékén illetve Újpesthez közel felnőttek részére balett oktatás? Társaság? Vélemény? Árak?

Figyelt kérdés
A Bolero balettiskolán érdeklődtem, náluk szeptembertől tudnak új növendékeket fogadni. Nem tudom megvárjam vagy inkább meggondolnám magam, hogy másikat néznék. Tudtok olyan balettiskolát Budapest vagy Újpesthez közel, ahol felnőttek részére is van oktatás? Egy balettiskolától sajnos 3 hónap után eljöttem, nem találtam a közös hangot a tánccsoporttal. Nagyon szépen köszönöm! :)

2016. dec. 31. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a táncművészetire (is) járok haladó balettra. Újpestről metróval elég könnyen megközelíthető, a társaság nagyon inspiráló, néha diplomás balerinák is jönnek. 2500.- az óradíj

[link]

2017. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :) Most olvastam, hogy a Magyar Fesztivál Balettnak van egy balettiskolája, mely Újpesten van az Ugró Gyula soron. Nem tudom pontosan működik még?
2017. jan. 1. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!