Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az igazság a kardióról...

Mi az igazság a kardióról (futásról)?

Figyelt kérdés

Az egyik oldalon azt írják, hogy futni hosszasan érdemes és középtempóban, mert a zsírnak idő kell ameddig elkezd égni.


A másik oldalon azt, hogy a 45 perces futás helyettesíthető egy 15 perces, otthon végezhető kardióval is, amit intenzíven kell végezni, de ez sokkal hasznosabb, mint a futás.


2017. jan. 1. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha kardioedzés miatt edzel 20 perc után állj meg és igyál és ha még birsz futni fuss
2017. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Zsírégetés és állóképesség növelése miatt edzem.
2017. jan. 1. 18:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell belebonyolódni. Fussál, addig ameddig bírsz és úgy ahogy bírsz és nő az állóképesség meg égni fog a zsír.

A futástól meg nem sok hasznosabb állóképesség növelő mozgás van. Esetleg ugrókötél+kettlebell.

2017. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az étrendemen is változtattam. Csak párolt hús, nincs több sült kaja, nincsenek csokik és sütemények, minimalizáltam a cukorbevitelt, rengeteg párolt zöldség, gyümölcsök.


Ez, és a mozgás segíteni fog a fogyásban ha minden igaz. 71kg-ról szeretnék 63-ra fogyni.

2017. jan. 1. 20:22
 5/11 anonim válasza:
pulzusmérőd van? esetleg versenyszerűen jársz futni?
2017. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem versenyszerűen, dehogy. Csak szeretnék fittebb lenni, és a nyárra fogyni pár kilót. :)
2017. jan. 1. 22:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell túlerőltetni rögtön, ha túlsúlyos vagy. Először elég lehet a tempós séta is. Futásnál meg okosan növeld a távot, nehogy gond legyen. Ha valami nem oké, akkor megállhatsz. Később már elég edzett leszel. Viszont nekem is van néha rosszabb napom. Szóval csak ésszel. Nem kell egyből túlhajtani magad.
2017. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
171 centihez vagyok 73 kiló. Nem vészesen túlsúlyos, de lenne hová fogyni.
2017. jan. 1. 22:35
 9/11 anonim válasza:
Én 173cm és 63kg vagyok, és én insanityzni szoktam. Próbáld ki, nagyon kemény.
2017. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 csezio válasza:
Azt jól teszed,hogy oda figyelsz mit eszel. Viszont a gyümölcsben is van cukor. Fruktóz..amit este ne egyél. De reggel mehet reggeli mellé. Igyál sok folyadékot. Viszont ami jó dolog ha kocogás előtt veszel be L-Cartine-t. Amugy a zsír kb. 20 perc után kezd el égni. Futás nagyon jó zsírégetésre és az állóképességet is nagyon jól javítja.
2017. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!