Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékony testalkatra milyen...

Vékony testalkatra milyen gyakorlatokat tudnátok ajánlani, amivel egy kicsit formásíthatom magam?

Figyelt kérdés

Mindig is sovány voltam, próbáltam hízókúrákat végigcsinálni, de nem igazán jártam sikerrel. Aztán úgy döntöttem, megpróbálok inkább edzés/torna útján egy kicsit erősödni és úgy formásodni is. Milyen gyakorlatokat ajánlotok? illetve étrenddel kapcsolatban is jöhetnek tippek. Az étrend kiegészítő megoldás lenne számomra, attól híznék/nőnék? nem akarok testépítő lenni és nagyon túlzásba se esni, viszont szeretném elhagyni ezt a vékony kis törékeny testet.

előre is köszönöm a válaszokat!


20N


2017. jan. 6. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula című ebookot olvasd el.
2017. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha genetikailag "vékony, kis, törékeny" tested van, akkor azon alapvetően nem fogsz tudni változtatni. Formásabb akkor leszel, ha izmot építesz. Ahhoz tömegnövelő étrend és izomnövelő edzés szükséges. Attól ne félj, hogy hirtelen hatalmas izmaid lesznek, éppen ellenkezőleg. Nők esetében az izomnövelés kifejezetten nehéz, de férfiaknál sem egyik napról a másikra történik. A téma sokkal összetettebb annál, hogy néhány mondatban le lehetne írni. Tájékozódj testépítő oldalakon, vagy olvasgass ilyen témájú könyveket.
2017. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!